DZIERŻENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno naklejone na płytę,
50 x 69 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierzencki
35 x 50 cm,
sygn. l. d.: E. Dzierzencki
olej, tektura,
22,5 x 30,5 cm,
sygn. p.d.: E. Dzierzencki
olej, tektura,
23 x 31 cm,
sygn. l.d.: E. Dzierzencki
olej, płyta, 35 x 50 cm
sygn. l.d.: E. Dzierzencki.
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierzencki;
na odwrocie autorska nalepka z nazwiskiem autora, tytułem obrazu, wymiarami i rokiem 1956
olej, tektura
20,5 x 26,5 cm
sygn. p. d.: Dzierzencki
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierzencki;
Olej, tektura; 20,5 x 24 cm
Sygnowany l. d.: E Dzierzencki
olej/tektura, 23 x 34 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d.: `E. Dzierzencki`
na odwrocie papierowa naklejka: `Tytuł Port łodziowy | technika olejny | rozmiar 35 x 25 rok 1965`
olej, płótno, 48 x 68 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierzencki
olej na kartonie, wym.: 24,5 x 32,5 cm
sygn. p.d.: E. Dzierzencki, Na odwrocie pieczątka P.P. "DESA", Katowice
olej, tektura, 25,5 x 35 cm;
sygn. p.d.: E. Dzierzencki;
na odwrocie nalepka autorska z 1975 r.
Chaty przy nadmorskiej skarpie, 1979
olej, płótno, 48 x 68 cm
sygn. p.d.: E. Dzierzencki / 1979
olej, tektura, 25,5 x 35 cm;
sygn. p.d.: E. Dzierzencki;