MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, płyta, (relief); 68 x 108 cm;
sygn. i dat. l. d.: R.MODZELEWSKI 1968
na odwrocie papierowa nalepka z ręcznie wypisanymi informacjami o pracy tytułem: KOMPOZYCJA II, wymiarami i techniką
cena wywoławcza: Wykup abonament
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
Kompozycja fakturalna, 1988 r.
technika własna, płyta, 52 x 63 cm
sygn. I dat. p.d.: Roman Modzelewski 1988
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna, płótno;
34,5 x 46 cm, 55 x 65 cm (wymiar w ramie autorskiej);
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1986
na odwrocie nalepki z wystaw: W kręgu Strzemińskiego Kraków, Galeria Pryzmat ZPAP O. Krakowski 13 czerwca - 4 lipca 2014
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna (olej, włókno szklane), płótno; 50 x 61 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI / 1982
na odwrocie nalepka z galerii PROGRAM GALERIA SZTUKI z numerem 35
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej/płótno, 44 x 22 cm
sygnowany l.d.: `ROMAN MODZELEWSKI`
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
ołówek, papier;
27,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis ołówkiem p. d.: Roman Modzelewski / ...? 1940
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, tektura;
50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1989
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna, płyta, 48 × 61 cm
sygn. i dat. p. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1990
Estymacja: 12 000 - 14 000 zł
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
rzeźba, gips,
36 x 36 x 40 cm
OPINIE :
potwierdzenie autorstwa przez H. Modzelewską
Estymacja: 24 000 - 28 000
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
akwarela, gwasz, kredka, papier, 34 x 24 cm (arkusz);
sygn. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika włana, relief, olej/płyta pilśniowa,
52 x 63 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ROMAN MODZELEWSKI 1988`
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej/płótno,
44 x 22 cm
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
sygnowany (potwierdzenie autorstwa przez H.Modzelewską)
gips
36x36x40
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, płótno;
50 x 60,5 cm
sygn. na odwrocie: ROMAN MODZELEWSKI
na odwrocie nalepki Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna, olej, relief/płyta pilśniowa, 48 x 60 cm
sygn. i dat. p.d.: `ROMAN MODZELEWSKI 1990`
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
włókno szklane, żywica epoksydowa, metal,
73 x 110 x 110 cm
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna, płyta,
48 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1990