GÓRSKI Konstanty (1868-1934)
olej/tektura, 37,5 x 16, 37 x 22, 37 x 22cm
sygnowany: część lewa: `K. Górski 99`, część prawa: `KG`
cena wywoławcza: Wykup abonament
GÓRSKI Konstanty (1868-1934)
GÓRSKI Konstanty (1868-1934)
olej na tekturze, 17 x 20 cm,
sygn. l.d.: "K.G."
Malowany "szaro na szarym", zapewne przeznaczony do reprodukcji jako ilustracja
GÓRSKI Konstanty (1868-1934)
olej na tekturze,
17 x 20 cm,
sygnowany l. d. "K.G."
malowany "szaro na szarym", przeznaczony do reprodukcji jako ilustracja.
GÓRSKI Konstanty (1868-1934)
olej na tekturze, 17 x 20 cm, sygnowany l.d.: "K. G.", malowany "szaro na szarym" (grau in grau), przeznaczony do reprodukcji jako ilustracja, na odwrocie nieczytelne napisy
GÓRSKI Konstanty (1868-1934)