SERWIN-ORACKI Mieczysław (1912 - 1977)
Portret Stanisława Budz + Lepsiok1
olej, tektura; 39 x 31 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: M. Oracki-Serwin
datowany po prawej stronie u dołu:; Kraków 39
na odwrocie napis: Stanisław Budz-Mróz | mal. M. Oracki-Serwin
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 98 x 74 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Oracki-Serwin / 938
olej, płótno; 98 x 74 cm;
Rynek krakowski z kościołem św. Wojciecha
olej/tektura, 70 x 49 cm
sygnowany p.d.: 'M. Oracki - Serwin'
Martwa natura z kwiatami, 1940
olej, tektura; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Oracki-Serwin 1940
olej, płótno; 84 x 62 cm;
sygn. p. d.: M. Oracki-Serwin / KRAKÓW
olej/płótno, 98 x 74 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M.Oracki-Serwin | 938'
akwaforta, akwatinta, papier; 44,3 x 27 cm;
sygn. p. d.: Serwin
Zimowy pejzaż z okolic Rycerki, 1975
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.: M. Oracki-Serwin / Rycerka 975.
olej, karton, 21,2 x 27 cm,
sygn. p.d.: M. Oracki-Serwin / Bochnia 54; l.d. autorska dedykacja ołówkiem.
olej, deska, 21 x 27 cm
sygn. l. d.: M. Oracki - Serwin/Bochnia 54
Olej, płótno; 60 x 79 cm
Sygnowany p.d.: M - Oracki - Serwin | Rycerka 75
olej/płótno, tektura, 51 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: `M. Oracki Serwin | 42.`
olej/tektura, 21 x 27 cm
sygnowany i datowany p.d.: `oracki serwin | 46`
Pejzaż z wysokim niebem, 1944 r.
olej/tektura, 21,5 x 27 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d: ` oracki serwin` l.d.: dedykacja i data `44`
Olej, karton naklejony na tekturę; 38 x 71 cm
Sygnowany p.d.: Kochanemu Włodkowi | M. Oracki-Serwin 1948