ĆWIKLIŃSKI Zefiryn (1871 Lwów - 1930 Zakopane)
Olej, tektura; 29 x 34 cm
Sygnowany p.d.: Z. ĆWIKLIŃSKI | 1927
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na tekturze, 13 x 18 cm,
sygnowany p.d. "Z. ĆWIKLIŃSKI".
Pejzaż górski z pasterzem i owcami
Olej, tektura, 30 x 34 cm,
sygn. l.d.: Z. Ćwikliński (19)25
olej/tektura, 65 x 56 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Z. ĆWIKLIŃSKI | 24`
Odwrocie: papierowa naklejka z zakładu ramiarskiego Jana Józefiaka w Poznaniu
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
olej, płótno, 118 × 82 cm
sygn. l. d.: Z. Ćwikliński; p.d.: Rzym via Apia
Estymacja: 20 000 - 25 000 zł
sygn. dat. l.d.
olej, tektura, 29x35 cm (w św.ramy)
Olej, tektura; 43 x 63
Sygnowany p.d.: Z. ĆWIKLIŃSKI | 923
Olej,tektura; 31 x 41 cm
olej, tektura, 29,5 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: Z. ĆWIKLIŃSKI / 1927
olej, tektura,
30 x 40 cm,
sygn. p.d.: z. Ćwikliński
Olej, tektura;
30,8 x 41,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. ĆWIKLIŃSKI | 913
Na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie wypełniona czarnym atramentem: Autor Ćwikliński Zefiryn | Dzieło p.t. Pniak w lesie | Rodzaj olejny | Cena 100 K
Olej na tekturze, 29,5 x 39 cm,
sygn. p.d.: Z. Ćwikliński
olej, płótno, 90.5 x 116 cm
Na odwrocie nalepka wystawy w krakowskim TPSP w roku 1912 (druk wypełniony atramentem): TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE | 1912 Nr 84 | Autor Ćwikliński Zefir | Dzieło p.t. Kozi Wierch| Rodzaj ol. cena 450 K
olej, tektura, 30.8 x 35.5 cm
sygnowany l.d.: Z. Ćwikliński | 1927
Olej, tektura; 30,5 x 43 cm
Sygnowany l.d.: Z. ĆWIKLIŃSKI 921