WICIŃSKI Henryk (1908-1943)
kredka na papierze, nie
sygn.,
wymiary: 21 x 26,5 cm.
cena wywoławcza: Wykup abonament
WICIŃSKI Henryk (1908-1943)
PROJEKT KOSTIUMW dla teatru Cricot
akwarela i ołówek na papierze,
25 x 20 cm,
na odwrocie ołówkiem"MNK ND 6898 (wycofane z depozytu w Muz. Narodowym w Krakowie)"
WICIŃSKI Henryk (1908-1943)
akwarela, oł./ papier,
wymiary kompozycji: 13,5 x 9,5 cm, n/s.
Prow.: depozyt muzealny
WICIŃSKI Henryk (1908-1943)
Projekt kostiumu dla Teatru Cricot, przed 1939 r.
akwarela, oł./pap.,
wymiary kompozycji: 24 x 9,5 cm, n/s.
Prow.: depozyt muzealny
WICIŃSKI Henryk (1908-1943)
Kompozycja abstrakcyjna, przed 1939 r.
tusz/papier,
wymiary kompozycji: 21,5 x 17 cm, n/s.
Prow.: depozyt muzealny
WICIŃSKI Henryk (1908-1943)
niesygnowany
ołówek kredka, akwarela papier
13.5x9.5 (w świetle passe-partout )
WICIŃSKI Henryk (1908-1943)
WICIŃSKI Henryk (1908-1943)
akwarela, ołówek, papier, 16,2 x 10,2 cm; na odwrocie napis: MNK ND 7150.
Oświadczenie o autentyczności pracy H. Wicińskiego, rzeźbiarza, scenografa Teatru Cricot,
założyciela przedwojennej Grupy Krakowskiej, autorstwa Józefa Chrobaka.