HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
akwarela, ołówek, papier, 20,5 x 28 cm,
sygn. i tytuł p.d.: Scena z Racławic / Juliusz Holzműller / 1899
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier, 44 x 49 cm,
sygn. l.d.: Juliusz Holzmuller/ 1908 Wiedeń.
Akwarela, papier, 44 x 32 cm,
sygn. l.d.: Juliusz Holzmüller 1902
akwarela/papier, 30 x 43 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Juliusz Holzmüller'
stan zachowania:
po konserwacji
niebieska kredka, szary papier;
29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Juliusz Holzmu¨ller/ 1909
Akwarela, gwasz,papier; 22,5 x 21,5 cm
Sygnowany p.d.: Juliusz.Holzmüller
Koń w zimowym pejzażu, 1912 r.
olej/płótno, 52 x 75,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Juliusz Holzmuller | 1912 Krosno'
akwarela, papier, wym. 37,5 x 40,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. l.d.:Juliusz Holzmuller 1906
akwarela, gwasz, papier,
39 × 54 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Juliusz Holzmüller
akwarela, papier, 37,5 x 40,5 w świetle passe-partout; sygn. l. d.: Juliusz Holzmüller 1906
akwarela, papier, 32,5 × 47 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Holzmüller/1913
ołówek, akwarela, gwasz, tektura;
28 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Juliusz Holzmu¨ller
sygn. dat. l.d.
gwasz, papier
25.5x55 cm (w świetle passe-partout )
sygn. dat. l.d.
gwasz, papier
27x55 cm (w świetle passe-partout )
akwarela/papier, 38,5 x 52,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Juliusz Holzmüller | 1901`
akwarela, papier, owal, średnica 38 cm,
sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller 1907 Kedir
sygn. l.d.: Juliusz Holzmüller 1907 Cezar
gwasz, ołówek, papier; 48 x 72,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Holzmuller.
(Rozdarcie arkusza z lewej, zagniecenia).