NARZYŃSKI Juliusz (1934 - 2020)
akryl, gwasz/papier, 30 x 42 cm
sygn. l.d.: Jul. Narzyński
na odwrociu napis autorski: Juliusz Narzyński 1999/"Pomieszanie pojęć" akr. gwasz
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tu dzień jest piękny i piękna noc, 2004
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. śr. d.: 04 Jul. Narzyński;
na odwrocie opis autorski: Jul. Narzyński / 2004.
olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jul. Narzyński / (..) 2015.
olej, płótno; 34 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński
sygn. na odwrocie: Juliusz Narzyński.
Pokój z widokiem zamienię II, 2015
olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2015.
olej/ceramika, wys.: 5 cm, śr.:29,5 cm
olej/ceramika, wys.: 4,5 cm, śr.:29 cm
opisany na odwrociu: "NARZYŃSKI"
- Janusz Eysymont, Talerze zidentyfikowane, "Projekt" 1977, nr 6 (121), s. 28
Wszystko, o czym jeszcze pamiętam, 1991 r.
olej/płótno, 54 x 65,5 cm
sygnowany i datowany ś.d. w obrębie kompozycji: ‘Juljusz Narzyński | 91/11’
sygnowany ś.d. oraz na odwrociu: 'Juliusz Narzyński | 91/11'
olej/płótno, 82 x 92 cm
sygnowany ś.d.: 'Juliusz Narzyński 1981'
na odwrociu opisany: 'Jul. Narzyński'
olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn., i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2003
olej/płótno, 113,5 x 145,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jul. Narzyński 68'
opisany na odwrociu: 'Juliusz Narzyński | Warszawa | ul. Syreny 39 m 48 | tyt "Parada" oraz: 'Juliusz Narzyński | Warszawa | ul. Syreny 39 m 48'
Podwieczorek z Tatianą, 2014 r.
olej/płótno, 50 x 61 cm
sygnowany i datowany ś.d.: 'Juliusz Narzyński 2014', opisany na odwrociu: 'Juliusz Narzyński | 2014'
olej, płótno; 120 x 73 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jul. Narzyński 1970
na odwrocie napis autorski: IV / Juliusz Narzyński/ 1970 r. / Jul.Narzyński/ 1970
olej, płótno; 116 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jul. Narzyński 71;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Juliusz Narzyński / Warszawa/ Syreny 39/48
olej, płótno; 73 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: JulNarzyński 09
na odwrocie powtórzona sygn.: Narzyński
olej/płótno, 46 x 56 cm
sygnowany l.d.: `Jul.Narzyński`
na odwrociu opisany: `Jul.Narzyński | 1999`
olej/płótno, 50 x 61 cm
sygnowany i datowany ś.d.: `Juliusz Narzyński 2014`
na odwrociu opisany: `Juliusz Narzyński | 2014`
Tu dzień jest dobry, dobra noc i dobre słońce, 1969
olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jul. Narzyński
na odwrocie powtórzona sygn. i dat.: Juliusz Narzyński / 1969