MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej / płótno, 50 x 50 cm. sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 80 x 120 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 x 80 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 "Wiosenne marzenie"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'Beata Murawska'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata Murawska | 1994 | "W ogrodzie"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'B.M.'
sygnowany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2006 r. | Błękitne | pola'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'B. Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 54x65 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 "Gorące tulipany"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
na odwrocie opis autorski: "Promienny / listopad".
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: 'B. Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 x 120 cm,
sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnpowany, datowny i opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2017 | "Jesienne | marzenie"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
41 x 27 cm
sygn. p/d.: BM
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 46 x 55 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. l.d.: Beata Murawska
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 × 100 cm, sygnowana p.d: "Beata Murawska",
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Beata Murawska "Wesoły maj" 2017 r."
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 50x70 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 41x27 cm
sygn. p.d.: BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 r. "Wspaniałość wiosny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 100 x 131 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
na odwrocie autorski opis: "Spring kiss" / Beata / Murawska / 2017.