MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
akwarela, 36 x 56 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 37 x 28 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2013 | Franciszek | Maśluszczak'
Nadsłuchuję myśli , 1980/1981 r.
olej/płótno, 32,5 x 32 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK 1980-1981'
na odwrociu opis: 'FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK | 1980/1981 | olej | tytuł: NASŁUCHUJĘ | MYŚLI | 32,5 x 32 cm', poniżej adres i numer 222
akryl, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: FranciszekMaśluszczak 1992/3;
na odwrocie opis autorski: Franciszek / Maśluszczak / acrylic 1992/3 / 46 x 33 cm / IMPRESJA MIKOŁOWSKA.
akryl, płótno; 55 x 38,5 cm;
sygn. i dat. przy górnej krawędzi: FranciszekMaśluszczak 1996;
na odwrocie opis autorski: Franciszek / Maśluszczak / acryl 1996 / 55 x 38 cm. / JEST I IDZIE.
tusz/papier, 18,5 x 30 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i dedykowany u dołu: '1987.06.17 Barbarze ADT F. Maśluszczak'
akwarela, papier, 36 x 26,4 (w świetle passe-partout)
sygn. d.p.: 2017 Franciszek Maśluszczak
akwarela / papier, 48 x 33 cm, sygn.
tusz/papier, 29 x 20,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'Fr. Maśluszczak 2003', opisany p.g.: 'LEWITUJĄCA'
akwarela, 25 x 35 cm, sygn.
akwarela, papier, 50 x 35 cm, 2016
akryl/płótno, 34,5 x 25,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'Fr. Maśluszczak 1994.' i opisany p.g.: 'KOTLICE'
opisany na odwrociu: 'Franciszek | Maśluszczak | 1994 acrylic | DZIEWCZYNA | O PORANKU | 35X25 cm'
na odwrociu fragmenty niezachowanej naklejki wystawowej
akwarela/papier, 17 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
synowany i datowany p.g.: '2010 | Franciszek Maśluszczak', opisany l.g.: 'ZA CHWILĘ'
tusz, papier czerpany;
24 x 15 cm;
tusz / papier, 36 x 28 cm, sygn.
olej na płycie
30 x 40 cm