MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
akryl/płótno, 92 x 65 cm,
sygnowany p.d: 'M18R' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | "WIZYTA" | 92 x 65, AKRYL, 2018R'
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
Olej, płótno; 54 x 73
Sygnowany p.d.; 96; sygnowany, opisany na odwrocie
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
akryl/płótno, 65 x 92 cm,
sygnowany i datowany p.g: 'M14'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU "EGZORCYZM" | MIKOŁAJ MALESZA | 65 x 92, 2014 R'
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
Akryl na płótnie, 92 x 65 cm
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej/płótno, 73,5 x 54 cm
opisany na blejtramie: 'Mikołaj Malesza, Bez tytułu, 1985'
- Mikołaj Malesza, wystawa indywidualna, Galeria Promocyjna, Staromiejski Dom Kultury, Warszawa, 5.20.10.1985
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
akryl/płótno, 65 x 92 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'M14'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Egzorcyzmy II" | MIKOŁAJ MALESZA | 65 x 92, 2014 R'
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
akryl/płótno, 92 x 65 cm,
sygnowany p.d: 'M17' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. MALESZA | Z CYKLU "PTAKI MOJE" | 92 x 65, AKRYL | 2017 R.'
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej na plótnie, 99 x 46 cm
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
akryl/płótno, 65 x 92 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ""CIEŃ" MIKOŁAJ MALESZA 65 x 92, 2014R AKRYL", oprawiony
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
akryl, płótno, 92x65 cm
sygn. p.d.: M19, opisany na odwrocie: Mikołaj Malesza Ich dwoje 2019 92x65, akryl
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
akryl, płótno, 92x65 cm
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej na płótnie
92 x 65 cm
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej na płótnie
54 x 73 cm
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej na płótnie
65 x 92 cm
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej, płótno
33 x 46 cm