JAESCHKE Marian (1904-1980)
olej, płótno
60 x 73 cm;
sygn. p. d.: M. JAESCHKE 1973
sygn. i opis na owrocie: Marian JAESCHKE/ "MARTWA NATURA Z MISIEM" pinx. 1973
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Martwa natura z cytrynami, 1970
olej, tektura,
30 x 40 cm;
sygn. p. d.: M. JAESCHKE 70
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Martwa natura ze szklanką herbaty, 1976
olej, płótno,
65 x 73 cm;
sygn. l. d.: M. JAESCHKE / 1976
na odwrocie napis: MARIAN JAESCHKE (ur. 1904) / TYTUŁ: "MARTWA NATURA ze szklanką herbaty" mal w 1976 r. / wielkość 73 cm x 65 cm; / technika: olej
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Martwa natura ze szklanką herbaty (1976)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
65x73
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
olej, tektura
35 x 47,5 cm;
na odwrocie nalepki z CBWA w Łodzi z 1958 roku; oraz Ministerstwa Kultury i Sztuki, Departamentu Plastyki, Wydziału Twórczości z nr I-1209-5917 z datą zakupu 1958 oraz datą wystawienia: 19 IV 59
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
MARTWA NATURA Z DYNIĄ I MELONEM
Olej, tektura; 34,5 x 40,5 cm
Sygnowany l. d.: JAESCHKE
JAESCHKE Marian (1904-1980)
olej na płótnie, 70,5 x 67,5 cm,
sygnowany p.d. i na odwrocie s(na płótnie) "Jeschke"
JAESCHKE Marian (1904-1980)
olej na płótnie naklejonym na tekturę,
47 x 60,4 cm,
sygnowany u dołu po lewej "Jaeschke"
JAESCHKE Marian (1904-1980)
MARTWA NATURA Z GRZYBAMI, 1977
olej na płótnie, 33 x 41 cm, sygnowany l.d.: "M. Jaeschke Łódź 1977"