DŁUŻNIEWSKI Andrzej (1939 - 2012)
akryl, szablon/płótno, 304 x 162 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'praca dedykowana | Danielowi Spoerri | A. Dłużniewski 1984'
na odwrociu nieczytelna piątka
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz, 5,5 x 5,5 x 4,5cm, 2003r.