DAMASIEWICZ Witold (1919-1996)
Olej, płótno
wym.: 60 x 47 cm
sygn.
datowany i tytułowany na odwrocie: W. Damasiewicz (
), 1992.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, gwasz, papier
wym.: 29,5 x 21 cm
sygn. l.d.: W. Damas; na odwrocie dedykacja artysty z 19 V 1962.
olej, płótno, 160,5 x 110,5 cm; sygn. p.d.: WD, na odwrocie napisy autorskie: W. DAMASIEWICZ / OL. "CHWYTAJźCY RÓWNOWAGĘ"
olej, płótno, 160,5 x 110,5 cm;
sygn. p.d.: WD,
na odwrocie napisy autorskie: W. DAMASIEWICZ / OL. "CHWYTAJźCY RÓWNOWAGĘ"
olej, płótno; wym.: 62 x 47 cm. Na odwrocie sygnatura i autorski opis obrazu.
olej, płótno; wym.: 70 x 61 cm; sygn.: Damasiewicz. Na odwrocie opis obrazu.
litografia, 80 x 55 cm, sygn.
Dar Pana Wiktora Ptaka
litografia, 55 x 77 cm, sygn.
Dar Pana Wiktora Ptaka
olej, płótno, 51,5 x 35 cm;
sygn. p.d. monogramem wiązanym
oraz na odwrocie: W.DAMASIEWICZ/ ol. "OWAD"/51,5 - 35/ 1983, na blejtramie napisy
Pomost nad jeziorem, koniec lat 40-tych.
olej, płótno, wym.: 37 x 45 cm,
sygn. l.d.: Damasiewicz
olej, płótno, wym.: 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: W. Damasiewicz
olej na płótnie,
wymiary: 84,5 x 95 cm,
sygn. na odwrocie.
olej, płótno, 120 x 120 cm;
sygn. na odwrocie i datowany "1971 i 1989"