CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
technika mieszana, papier, 44 x 62 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 93
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
olej/płótno, 201 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Cześnik 90.'
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
ołówek, pastel, emulsja, papier, 45 × 31 cm
sygn. i dat. p. d.: HC 01
u góry tytuł pracy
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
gwasz, tusz, ołówek/papier, 48 x 67 cm (w świetle passe-partout)
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
technika mieszana, papier, 50 x 70 cm w świetle passe-partout;
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
technika mieszana, papier, 44 x 62 cm w świetle passe-partout;
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
ołówek, pastel, emulsja, papier, 45 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: HC 01
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
Woltyżerka na sreberku, 1998 r.
olej, płótno, 200 X 130
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 98.
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
gwasz, papier, 70 × 48 cm
sygn. p..d.: H. Cześnik
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
technika mieszana, karton, 90 x 120 cm
sygn. p. d.: H. Cześnik 02
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 19
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
Arka Noego z chorymi krawcami, 2002
technika mieszana, papier, 102 x 132cm
sygn. p. d.: H. Cześnik 02
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 18
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
technika mieszana, prześcieradło, 223 x 140 cm
sygn. p. d.: H. Cześnik
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
akryl, kredka, ołówek/płyta pilśniowa, 54,5 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Cześnik 05', opisany śr. d.: 'ODWIEDZINY'
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
olej, płótno; 200 x 129 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 87;
na odwrocie na płótnie napis: SALA 35./ HENRYK CZEŚNIK/ SOPOT SIENKIEWICZA 23/17/ OLEJ / 200 X 130 1987 oraz nalepka z napisem: CZEŚNIK / PRIVAT 89 LT
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
Kruk krukowi oka nie wykole, 1984
olej, płótno; 200 x 129 cm; sygn. i dat. p. d.: H CZEŚNIK 84;
na odwrocie na płótnie powtórzona sygnatura: Cześnik na krośnie napis: Kruk krukowi oka nie wykole; napis: HENRYK CZEŚNIK SOPOT SIENKIEWICZA 23 /49 oraz nalepka z Josef Roggendorf International Fine Art Service
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
olej, płótno; H. Cześnik 86;
sygn. p. d.: Cześnik;
na odwrocie napis autorski: HENRYK CZEŚNIK SOPOT SIENKIEWICZA 23 m. 49/ OLEJ 1986/ 130 x 200 / PO WYROKU"
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
ołówek, tusz, papier, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d. "H. Cześnik 02"
Wystawiany i reprodukowany:
2015 Poznań, Galeria Miejska Arsenał, Kolekcja /Korekcja, wystawa sztuki ze zbiorów Andrzeja Biernackiego, w katalogu s. 25.
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
technika mieszana, tektura, 68 x 120 cm
sygn. p.d.: H. Cześnik 2013
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
techechnika mieszana/tektura, 68 x 120 cm
sygnowany p.d.: `H. Cześnik 2013`
CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)
Doroczny festiwal małych form, 1994 r.
karton, technika mieszana,
68 × 98,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 94
Estymacja: 7 500 - 8 000 zł