BRZECHWA Krystyna (ur. 1928, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
czarny tusz, 66,8 x 49,7 cm,
sygnowany p.d. "K. BRZECHWA 72", na odwrocie pieczątka i nalepka wystawowa "Patronat Premi Internacional Dibuix Joan Miró Barcelona" z 1972 r., słabo widoczny fragment pieczątki zezwalającej na wywóz za granicę
akryl na płycie pilśn. i na szkle, rama drewniana,
117 x 89 cm
sygn. p.d.: K. BRZECHWA 93, na odwr. na g. żerdzi krosien napis: "Grajek"
pastel na kartonie,
65x46 cm,
sygn.
olej, płótno,
130 x 114 cm
sygn. p.d.: K. BRZECHWA 93