BRODOWSKA Dorota (ur. 1954 r., Warszawa)
olej na płótnie, 55 x 73 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Cześć, i dzięki za ryby, 2005 r., z cyklu Niebieskie
akryl/płótno, 60,5 x 90 cm
sygn. p. d. monogramem oraz opisany na blejtramie: `CZEŚĆ, I DZIĘKI ZA RYBY 2005 / DOROTA BRODOWSKA`
Cykl inspirowany powieścią "Autostopem przez galaktykę" Douglasa Adamsa.
olej/płótno, 67 x 92 cm, sygn.
technika własna/płótno, 66 x 93 cm, sygn.
olej/płótno, 46 x 85 cm, sygn.