BOBIŃSKA-PASZKOWSKA Janina (1894 Warszawa - 1973 Warszawa)
Olej, płótno; 60 x 75 cm
Sygnowany l.d.: J. Bobińska Paszkowska
Na odwrocie dwie naklejki: 1) Wystawa okręgu | Autor Bobińska-
Paszkowska Janina | Tytuł "Wiejskie praczki" | wymiar 60 x 75 olej | Cena 2) Centralne Biuro Wystaw Artystycznych | Warszawa, Plac Małachowskiego 3 | Autor: Janina Bobińska-Paszkowska | Technika: olej | Format: 60 x 75 | Tytuł dzieła i data wykonania pracy: | "Wiejskie praczki" 1970 | Uwagi: Okrg. | W-wa
cena wywoławcza: Wykup abonament
WŚRÓD GOŁĘBI (POKÓJ ŚWIATU), ok. 1939
Olej, sklejka; 86 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Bobińska
Na odwrocie na sklejce: 456
Na odwrocie przyklejone: dwie stare kartki papieru wypełnione piórem:
1) Salon w Zachęcie 1939 | Dziewczyna z Gołębiem | Malowała Janina | Bobińska-Paszkowska - do niej przyklejona współczesna kartka z napisem: Tytuł "Pokój światu" 2) Autor Bobińska-Pasz (...) | Tytuł "Pokój światu" | 5000 3) naklejka z Zachęty: 05782 Bobińska Paszkowska | Tytuł Wśród gołębi Rodzaj ol. | Cena 800 Właściciel data
Olej, płótno; 90 x 66,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Bobińska Paszkowska
olej/tektura,
62 x 61 cm
sygnowany l. d.: `J. Bobińska - Paszkowska`
Olej, płótno; 129,5 x 95,3cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: J. Bobińska Paszkowska
Na odwrocie nalepka: LO652 Autor: Bobińska|
Tytuł: Igraszki wiosny Rodzaj
Cena: 1800 właściciel
Data
;
druga nalepka: 19442 AUTOR
19442|
Tytuł: Igraszki Wykonanie
cena: 1500 Właściciel
;
oraz fragmentarycznie zachowana nalepka:
AUTOR: Janina
| TYTUŁ DZIEŁA Igra
Olej, płótno; 66,5 x 115,5 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: JBobińska| Paszkowska
Na odwrocie nalepka:
7752 Autor
Data
Tytuł
Wykonanie
;
oraz druga nalepka:
Autor
Tytuł dzieła
Rodzaj dzieła