1 zł
2 600 000 zł

CHAGALL Marc (1887-1985)

Les grenouilles qui demandent un roi, Ur La Fontaines fabler

oryginał, akwaforta, sygn. na blasze oraz ołówkiem. C:a 23,5 × 29 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

CHAGALL Marc (1887-1985)

Le chevalet, 1977 r.

reprodukcja, "Derrier le Mirror", nr 225, 38 x 28 cm, sygn. p. d.
Dar osoby prywatnej.

CHAGALL Marc (1887-1985)

Wioska (Le Village), 1977 r.

litografia, papier, 38 cm x 55 cm,
z czasopismem „Derrière le Miroir” nr 225. z 1977 roku

CHAGALL Marc (1887-1985)

Słońce z czerwonym koniem

(„Derrière le Mirroir” no 235, 1979, Mourlot #945)
niesygnowany
litografia barwna
31x42 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Wędrujący muzykanci

(„Chagall Lithographe II”, 1963, Mourlot #396)
niesygnowany
litografia
31.8x24 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Akrobata na trapezie

(„Hommage à Marc Chagall”, Berggruen&Cie, 1967, Mourlot #477a)
niesygnowany
litografia barwna
22x11.3 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Kobieta z kozą

(„XXe Siècle” no 34, 1970, Mourlot #608)
niesygnowany
litografia barwna
31.1x23.8 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Zielony akrobata

(okładka „Derriére le Miroir” no 235, Octobre 1979, Mourlot #946)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
32.3x22.5 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Wieczór

(„Verve” volej 7, no 27-28, 1952, Mourlot #86)
niesygnowany
litografia
35.4x26.3 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Tryptyk

Glasmalerai für Jerusalem, Stamm Juda, 1964
Glasmalerai für Jerusalem, Stamm Levi, 1964
Glasmalerai für Jerusalem, Stamm Asser, 1964
litografia barwna/papier, 74 x 52,5 cm x 3, (tryptyk)
na odwrocie naklejka z Galerie am Zwinger, Dresden
Do każdej pracy dołączony jest certyfikat oraz rachunek zakupu.

CHAGALL Marc (1887-1985)

Pantomime

(okładka "Derriere le Miroir" no 198, 1972, Mourlot #649)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
38x27.8 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Devant St-Jeannet, Avril 1972

("Les céramiques et sculptures de Chagall", 1972, Mourlot #646)
niesygnowany
litografia barwna
31.9x24 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Marzenie

("Derriere le Miroir" no 182, 1969, Mourlot #605)
niesygnowany
litografia barwna
30.5x41 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Zielona rzeka

(1974, Mourlot #728)
niesygnowany
litografia barwna
27.7x56.7 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Tityos, 1989

granolitografia, 2500 worldwide limited edition
praca posiada certyfikat autentyczności
37x29 cm (w świetle oprawy)

CHAGALL Marc (1887-1985)

Biały Clown

("Derrière le Mirroir" no 147, 1964, Mourlot #411)
niesygnowany
litografia 37.2x27.5 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Bukiet artysty

("Derriere le Miroir" no 147, 1964, Mourlot #410)
niesygnowany
litografia barwna
38x28 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Wioska

("Derrière le Mirroir" no 225, 1977, Mourlot #917)niesygnowany
litografia barwna
30.5x41 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Simeon, z cyklu Okna Jerozolimy, 1982r.

litografia/papier, 29,5 x 21,5 cm
dar osoby prywatnej

CHAGALL Marc (1887-1985)

Naga nad miastem

Akwaforta; wym.: 146 x 226 mm; nie sygn. Jeden z najbardziej znanych tematów w twórczości artysty. Plamka na granicy kompozycji; zachowane pełne marginesy.

liczba obiektów: 182