FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
Chabry w wazie z Delft, 1920 r.
olej/tektura, 51 x 69 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ. | 1920.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
gwasz, tektura
16.5x32 cm
olej, tektura; 49 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ;
na odwrocie nalepka wystawowa (częściowa uszkodzona) z TPSP w Krakowie z wypisanym autorem i tytułem obrazu oraz numerem 016.
olej, tektura, 49 x 34 cm,
sygn. l.d.: Mieczysław / Filipkiewicz.
*opłata droit de suite
olej, papier, 34,5 x 49 cm,
sygn. p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
olej, tektura, 49,5 × 68 cm
sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz
Akwarela, papier, 32,5 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz.
akwarela, gwasz, tektura; 50 x 69 cm;
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz / Zakopane;
na odwrocie napis: "Zimowy poranek / w Zakopanem / Mieczysław Filipkiewicz / Kraków / P. Michałowskiego 17
olej, dykta; 15,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
olej, tektura; 49 x 66,5 cm;
akwarela, gwasz, papier, 16 x 32 cm, sygn. p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
olej/tektura, 51 x 69 cm
olej, tektura; 49,5 x 66,5 cm;
olej na tekturze,
18,5 x 37 cm,
sygnowany l.d. "Mieczysław Filipkiewicz"
na odwrocie nalepka Salonu Sztuki St. Kulikowskiego z odręcznie wpisanym nazwiskiem autora i tytułem.
olej na tekturze, 50 x 69,5 cm,
sygnowany p.d. "Mieczysław Filipkiewicz", na odwrocie, obcą ręką: autor i tytuł obrazu.
olej, płótno, 96 x 67 cm,
sygn.p.d.: Mieczysław Filipkiewicz
tech. mieszana, tektura, 50 x 69 cm,
sygn. i dat. p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ / 1944
Pejzaż zimowy z zagrodami góralskimi
gwasz, tektura; 16 x 30 cm; w świetle passepartout
sygnowany po prawej stronie u dołu: Mieczysław Filipkiewicz