BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie, 131 x 85 cm, sygnowany p.d.: "Andrzej Biernacki"
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie, 131 x 85 cm, sygnowany l.g.: "Andrzej Biernacki"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie, 160 x 130 cm sygnowany na odwrocie : "Andrzej Biernacki"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie, 160 x 130 cm, sygnowany l.g.: "Andrzej Biernacki" i na odwrocie
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie, 101 x 81 cm
sygnowany p.d.: "Andrzej Biernacki 01"