MACIĄG Ludwik (ur. 13.071920r. Kraków - zm. 7.08.2007 Gulczewo)
akwarela, brystol, 24,5 x 32,5 cm
*droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
Szkic wieśniaczki karmiącej kury
ołówek, papier; 24 x 17 cm;
Szkic leżących żołnierzy strzelających z karabinów maszynowych
długopis, papier; 15 x 21 cm;
akwarela, papier; 23 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: L.M.
drzeworyt, papier, 31,5 x 21,5 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Lmaciąg 1953
Szkice mężczyzn grających na gitarach oraz mężczyzny grającego na akordeonie
ołówek, papier; 30 x 21 cm;
Szkice żołnierzy (partyzantów?) oraz konia
długopis, papier; 33,5 x 24,5 cm;
olej/płótno, 80 x 102 cm
sygnowany l.d.: 'L. MACIĄG'
drzeworyt, akwarela, 17 x 12 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. ołówkiem l.d.: LMaciąg 1986