LEVITTOUX-ŚWIDERSKA Barbara (ur. 1933r.)
olej na płótnie,
101 x 100 cm,
sygnowany l.d. "BLS", na odwrocie napisy autorskie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 82 x 105 cm
sygnowany na odwrocie "Barbara Levittoux - Świderska, Dworzec kolejowy II 1968 r."
olej na płótnie, 95 x 73 cm
sygnowany na odwrocie "Ścieżki 65 Barbara Levittoux - Świderska"