FINI Leonor (1908-1996)
miedzioryt, kolorowany, papier szary,
44,5 x 30 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Leonor Fini; numer odbitki l. d.: 132 / 186
cena wywoławcza: Wykup abonament
FINI Leonor (1908-1996)
44,5 x 30 cm (odcisk płyty);
FINI Leonor (1908-1996)
KOMPOZYCJA Z POSTACIAMI KOBIET
Akwaforta; 33,5 x 41,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Leonor Fini, p.d: 100/275
FINI Leonor (1908-1996)
Akwaforta; 49 x 37 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Leonor Fini, l.d: 93/190
FINI Leonor (1908-1996)
ilustracje Leonor Fini do tekstu starożytnego poety Petroniusza - 11 litografii barwnych, całostonicowych i 14 litografii w sepii w tekście; druk i typografia: Guillard, Gourdon et Cie; Dominique Viglino, Imprimeur d`Art a Bourg - la - Reine karty przedtytułowa, tytułowa i inicjał ryte w bukszpanie; oprawa: płótno czarne ze złoconym tytułem; pudełko - futerał - oprawne płótnem ciemnopomarańczowym, wewnątrz wyklejone czarnym zamszem; stron 133; wszystkie grafiki sygnowane przez artystkę oraz oryginalny rysunek tuszem
FINI Leonor (1908-1996)
Litografia, 2/150
72 x 49 cm
Sygn. oł. p.d.: Leonor Fini; l.d.: 2/150
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier, 29,9 x 20,8 cm (odcisk płyty), 57 x 38 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Leonor Fini (ołówkiem), nr odbitki l. d.: 15/275 (ołówkiem)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier, 51 x 38 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini (ołówkiem)
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier, 63 x 52 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini; napis l. d.: e.a.
FINI Leonor (1908-1996)
Litografia;
wym.: 505 x 375 mm (plansza 650 x 500 mm);
sygn. oł. .d.: Leonor Fini, numerowana l.d.: XV/LXXV. Stan zachowania bdb.
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier,
63 x 52 cm;
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
75 x 54 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini, napis l. d.: e.a.
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier,
38,5 x 57,5 cm (wymiar odbitki),
53 x 73 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Leonor Fini; l. d. nr odbitki: 179/250
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier,
63 x 52 cm;
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
75 x 54 cm;
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier,
3 x 73 cm (wymiar arkusza);
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
29 x 20 cm (odcisk kamienia);
sygn. p. d.: Leonor Fini, z lewej nr odbitki 224/275
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier, 56 x 37 cm (całość);
sygn. u dołu po środku: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
drzeworyt barwny, papier, 13,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini (ołówkiem)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
16,5 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini