NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
serigrafia barwna/papier, 72 x 51 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Nowosielski 99' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'EA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia barwna/papier, 46 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: 'E/A JERZY NOWOSIELSKI 95'
drzeworyt, papier, 17 x 11 cm,
sygn. l.d.: ołówkiem JN 1960
autooffset, papier, 41 x 29 cm, syg. ołówkiem l.b.: Jerzy Nowosielski
olej, płótno naklejone na płytę pilśniową
60 x 35,3 cm
na odwrocie na płycie: JERZY NOWOSIELSKI 1963
WNĘTRZE KOŚCIOŁA (WIDOK NA ORGANY), 1958
tusz pióro, akwarela na szkicu ołówkowym
28 x 20,8 cm
sygn. oł. l.g. pionowo wzdłuż l. krawędzi: J.N. 58.
olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1996
tusz, papier, 29,5 x 23,5 cm
sygn. l.g.: JERZY NOWOSIELSKI 90
akwarela, pióro, papier; 21,5 x 16 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: J.N. [?]2 (piórem)
długopis niebieski, papier; 10,5 x 14,3 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: J.N. (piórem)
olej/płyta pilśniowa, 69,5 x 60,5 cm
"Kobieta w negliżu z lustrem", 1979 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KOBIETA W NEGLIŻU Z LUSTREM / 1979 / JERZY NOWOSIELSKI'
na odwrociu nalepka wystawowa z opisem obrazu
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"AKT" / 1968 / JERZY NOWOSIELSKI'
na odwrociu papierowa nalepka z Galerii Współczesnej
serigrafia/papier, 85 x 70 cm w świetle passe – partout
edycja 25/50
sygn. p.d.: "Jerzy Nowosielski 1998 r. oraz opisany l.d.: "25/50"
serigrafia/papier, 90 x 70 cm w świetle passe – partout
edycja 14/50
sygn. p.d.: "Jerzy Nowosielski 1997 r. oraz opisany l.d.: "14/50"
ołówek/papier, 39,7 x 22,7 cm
sygnowany l.d.: 'J.N.'
Projekt dla Teatru Lalek w Łodzi, lata 60. XX w.
gwasz/papier, 33 x 25 cm
opisany śr.d.: 'reżyser'
serigrafia barwna/papier, 91 x 71 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Nowosielski 1997', oraz opisany ołówkiem l.d.: '26/50'
serigrafia/papier, 70 x 50 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany tuszem wzdłuż lewej krawędzi: 'JERZY NOWOSIELSKI 80 EA'
serigrafia barwna/papier, 60,5 x 50 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Nowosielski 1999', oraz opisany l.d.: '24/25'