HOFFMANN Adam (Kraków 1918 - Kraków 2001)
grafit, ołówek/papier, 35 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ah | 15/X | 1968`
opisany na odwrociu: `35 x 50 proszek grafit - w ołówku | IMIENINY | Adam Hoffman 68`
Estymacja: 1 500 - 3 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, węgiel, grafit/papier, 35 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `AH | 23 III | 1973`
opisany na odwrociu: `"TURYSTYKA ZAROBKOWA" Adam Hoffmann 73.`
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
farba plakatowa, węgiel/papier, 50,5 x 37 cm
sygnowany i datowany p.d.: `AH | 16.II | 1975`
Odwrocie: opis autorski: `50,5 x 37 | plakatówka, węgiel prasow. | "SZEF" | Adam Hoffmann`
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
węgiel, kredka, akwarela/papier, 62,3 x 45 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany monogramem wiązanym p.d. w owalu: `AH 31 III 1974`
Odwrocie:
sygnowany i opisany tytułem autorskim: `PISKLĄTKO | ADAM HOFFMANN`
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
węgiel/papier, 48 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `AH 67`
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
tempera, węgiel/papier, 51 x 36,5 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: A.H. | 24 I | 1973`
opisany na odwrociu: `51 x 36,5 | "POSTAĆ" | tempera/węgiel prasow | Adam Hoffman | Kraków ...`, pieczęć wystawowa Muzeum Narodowego w Krakowie oraz pieczątka wywozowa
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
gwasz, węgiel/papier, 50 x 35,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu
na odwrociu pieczątka Muzeum Narodowego w Krakowie
Estymacja: 1 500 - 2 500
ołówek, tusz, atrament, papier; 23,5 x 18,8 cm;
opisany u dołu ołówkiem: Adam Hoffmann
oraz znak artysty: A / 1970 / H (całość zatoczona kołem);
napis autorski na odwrocie: Adam Hoffmann, 25 (w kole)
Akwarela, węgiel, ołówek;
wym.: 35,5 x 50 cm;
sygn. mon. wiąz. p.d. w owalu: AH 9 III 1972.
Węgiel;
wym.: 50 x 75 cm;
sygn. mon. wiąz. p.d. w owalu: AH 3V 1976 oraz opis autorski na odwrocie.
Akwarela, kredka, papier;
wym.: 50 x 35 cm;
sygn. p.d.: AH 18/IX 1968;
na odwrocie sygn. oł.: NAD WODĄ Adam Hoffmann 1968.
Węgiel;
wym.: 50 x 38 cm;
sygn. p.d. mon. wiąz: AH 22 II 68.
ołówek, papier;
22,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: Adam Hoffmann 1979 (ołówkiem)
Na odwrocie ołówkiem napis 24 (w kółku)
Majakowski z Muzą na pochodzie, 2. poł. l. 40. XX w.
sucha igła, 19,5 x 17,5 cm
sygn. p. d. Ad. Hoffmann
węgiel prasowany,
25 x 38 cm,
sygn.
Dar Galerii Dyląg
Tusz, pędzel, ołówek, papier kremowy; 21,3 x 15,5 cm
Sygnowany p.d. tuszem: ah | 12XI | 1973 (w ramce)
Węgiel, papier, 51 x 36,5 cm,
sygn. monogramem wiązanym. p.d. w owalu: AH 10Viii 1970.
Na odwrocie pieczątka MNK WYSTAWA VI - VII 2003
Węgiel, papier, 51 x 36,5 cm,
sygn. monogramem wiązanym p.d. w owalu: AH 23 x 1972.
Akwarela, węgiel, ołówek;
wym.: 35,5 x 50 cm;
Węgiel;
wym.: 50 x 75 cm;