ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Olej, tektura; 36 x 51,5 cm
Sygnowany p.d.: E Erb
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz, papier, 23,5 × 34 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: Eerb
olej, tektura, 25,5 x 34,5 cm,
sygn. p.d.: E Erb.
olej, tektura, 60 × 43 cm
sygn., dat. i opisany p. d.: Hel 933 Eerb
olej, płyta, 34 × 49 cm w świetle ramy,
sygn. l. d.: E.Erb
olej/tektura, 22,5 x 32,5 cm
sygnowany l.d.: 'E. Erb'
olej, tektura
49,5 x 35 cm
sygn. l.d.: Tatarów 1934 | E Erb
Olej, sklejka; 25 x 35,5 cm
Sygnowany l.d.: E Erb
olej/tektura, 24 x 33,5 cm
sygnowany l.d.: 'EErb'
- kolekcja prywatna, Wiedeń
olej, tektura; 50 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Erb.
LWOWSKIE PRZEKUPKI PRZED RATUSZEM
olej, sklejka
47 x 36 cm
sygn. p.d.: E Erb
Na odwrocie stempel o treści: KUNSTBILDER [nieczytelny okrągły znak] HANDLUNG | WLADIMIR SWYSTUN | Lemberg, Distriktsstr. 3. Tel. 261-65
Ponadto napisy ołówkiem: aus Lemberg oder in Lembego. ? | 3 przekupki stojące przed ratuszem z Lwem na dole piękny | napis "[...] [...] aus Lemberg"
KOŚCIÓŁ ŚW. MARCINA WE LWOWIE, przed 1939
olej, tektura
35,3 x 26,5 cm (w świetle ramy: 34 x 25,5 cm)
sygn. l.d.: E. Erb
olej/tektura, 50 x 70 cm
sygn. l.d.: E. Erb
stan zachowania: dobry, obraz po oczyszczeniu
olej/tektura, 49,5 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'E. Erb'