GLASNER Jakub (Rdzawka k. Nowego Targu 1879 - obóz janowski k. Lwowa 1942)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 43,5 x 57 cm
sygnowany i datowany l. d.: `J. Glasner | 32.`
Akwarela, papier; 56 x 77,5 cm
Sygowany l. d.: J. Glasner 22
Na odwrociu nalepka: Glasner Jakób | Potok górski,
fragment drugiej ze stemplem Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych
akwaforta, wym.: 240 x 160 mm,
sygn. oł. p.d.
1904 r.
Olej na płótnie 39 x 56 cm
Sygnowany p.d. - "J. Glasner 04"
olej, płótno,
81 x 90.5 cm
Sygnowany p.d.: J. Glasner | 09 Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem atramentem: Jakób Glasner | Bielitz | "Thanoreflex" (?) | Vorkpr. Kr 700 | Vertrpr. 600