STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Olej, płótno; 54 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie: J.Studnicki; kratka niebiesko-żółta; nr inw. 50
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
kredka, papier, 28,5 x 20 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Studnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, ołówek, papier, 19,5 x 13 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: Studnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
tusz, akwarela, papier, 19,6 x 27,6 cm
Wystawiony i reprodukowany w kat. wystawy Juliusz Studnicki, Krystyna Łada-Studnicka. Malarstwo i rysunek z kolekcji Sopockiego Domu Aukcyjnego, PGS Sopot, 2010 r., s. 41
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
tusz, akwarela, papier, 20,5 x 29 cm
Wystawiony i reprodukowany w kat. wystawy Juliusz Studnicki, Krystyna Łada-Studnicka. Malarstwo i rysunek z kolekcji Sopockiego Domu Aukcyjnego, PGS Sopot, 2010 r., s. 29
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
ołówek, akwarela, papier;
23,5 x 31 cm;
sygn. długopisem p. d.: J. STUDNICKI
na odwrocie nalepka z wypisanym autorem, tytułem i datą wykonania.
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz, papier gnieciony, 30 × 45,5 cm w świetle passe-partout
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz, tusz, papier gnieciony, 30,5 × 45 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: J. Studnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej na płótnie, 90,5 x 71,5 cm,
sygnowany i datowany l.d.
"J. Studnicki 61".
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, gwasz/papier, 46 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'J STUDNICKI'
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
tusz lawowany, papier, 29 x 20 cm w świetle passe-partout;
sygn. l. d.: Stud.
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
tusz lawowany, akwarela, papier, 28,7 x 19,3 cm w świetle passe-partout;
uszkodzony lewy górny narożnik
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, kredka/papier, 28,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany śr.d.: 'Studnicki'
opisany na odwrociu: 'Szczudła | 29x41 | Nr. in. 136 | "Szczudła"'
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, ołówek/papier, 28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem p.g.: 'J.S'
na odwrociu nalepka z opisem obrazu
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
tusz, kredka/papier, 18,5 x 15 cm
sygnowany p.d.: 'J.S.'
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płotno; 53,5 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: STUDNICKI / 1956
na odwrocie napis autorski na krośnie: J. STUDNICKI "OKNO" 1956., nr inw. DM/ 180/ MPC nalepka kolekcjonerska z informacją o pracy