EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
pastel/papier, 80 x 62 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: '1991 Stasys'
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel/papier, 41 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Stasys'
pastel, papier
47 x 58 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: 1997 | stasys
na odwr. p.d. metryczka autorska oł.: 628 [w kółku], w drugim wierszu czerwoną kredką: We dwoje | [oł.:] 49, 5 x 64 cm | 1997 | PASTEL
pastel/papier, 236 x 132,4 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Stasys 1994.'
pastel/papier, 69,5 x 43,5 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'stasys'
pastel, akryl/papier, 69 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'stasys'
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 75 x 50 cm
sygnowany, opisany i datowany u dołu: '1/5 In the frame Stasys Eidrigevicius 2006'
tempera, papier, 11 x 8 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Stasys 1979
tempera, papier, 11 x 8 cm,
sygn. p.d.: Stasys 1980
pastel, papier; 64x48 cm; 1998, 36/15;
sygn. p.d.: Stasys 98
pastel, papier; 52 x 72 (w świetle wielobocznego passe-partout);
sygn. i dat. p. d.:1997 / Stasys.
pastel/papier, 63,5 x 48,5 cm
sygnowany p.d.: 'stasys', opisany i datowany l.d.: 'Paris 1998'
pastel/papier, 63,5 x 48,5 cm
sygnowany p.d.: 'stasys', datowany i opisany l.d.: 'Paris 1998'
pastel/papier, 50 x 66 cm
sygnowany p.d.: 'stasys'
olej, 33x41 cm, 2008 r.
sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
20x16.5 cm
pastel, papier; 41,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Stasys 93
pastel/papier, 65,5 x 50,5 cm
sygnowany i datowany p.d. '1996 | STASYS'
na odwrociu datowany i opisany ołówkiem: 'Blask | 65,5 x 50,5 |1996 | PASTEL'