EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
olej, płótno
49 x 64 cm
sygn. l.d.: H. Epstein
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż z drzewami, lata 1935–1940.
olej, płótno, 50 × 61 cm,
sygn. l. d.: H. Epstein
olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 37,5 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. Epstein (ołówkiem);
przed konserwacją.
akwarela, papier, 41 × 56 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: H.Epstein
technika mieszana, papier, 33,5 × 39 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: H.Epstein
akwarela, papier, 43 × 51 cm w świetle passe-partout
olej/płótno, 55 x 46 cm
sygnowany p.d.: 'H. Epstein'
na odwrociu nalepki oraz numer inwentarzowy
Port w Quiberon, lata 30. XX w.
akwarela, ołówek/papier, 40 x 54 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d. 'H. Epstein'
olej, płótno, 54 × 73 cm
sygn. l. d.: H. Epstein
olej, płótno, 33 × 46 cm
sygn. i dat. p. d.: H. Epstein/1930
pastel, ołówek, papier, 24 x 33 cm
sygn. p. d.: H. Epstein. [faksymile]
pastel, ołówek, papier, 31 x 23 cm w świetle passe-partout
pastel, ołówek, papier, 23 x 31 cm w świetle passe-partout
papier lekko naddarty w lewym górnym rogu
akwarela, gwasz, papier, 40,5 x 54 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p.d.: H. Epstein
tusz, papier, 32,5 x 25 cm
sygn. l. d.: H. Epstein (faksymile)