HARTWIG Edward (1909 Moskwa - 2003 Warszawa)
Format: 29,5 x 38 cm
Edycja: zdjęcie nie numerowane
Ręczna odbitka kolorowa na papierze fotograficznym
Zdjęcie sygnowane
cena wywoławcza: Wykup abonament
Format: 30 x 40 cm
Edycja:zdjęcie nie numerowane
Zdjęcie sygnowane
brom, 21 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na dole: E. Hartwig; z tyłu długopisem: E. Hartwig, pięczątka: PRAWA AUTORSKIE CHRONIONE PRZEZ ZAIKS oraz naklejka autorska: Edward Hartwig/ artysta fotografik/ Prawa autorskie zastrzeżone/ Poland; uszkodzone p. g. róg.
brom, grafizacja,
38 x 26,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p. d.: E. Hartwig; z tyłu pieczątki: EDWARD HARTWIG/ FOTOGRAFIK/ WARSZAWA/ Al. Jerozolimskie Nr. 31 m. 7/ Prawo autorskie zastrzeżone oraz PRAWA AUTORSKIE CHRONIONE PRZEZ ZAIKS (dwukrotnie); kredką: "Dziewczyna z rękawiczkami" Polska 1960 oraz długopisem: 1960 r.; zagięty lewy dolny róg
brom, 27,5 x 36,5 (w świetle passe-partout);
brom, 10,1 x 14,3 cm (w świetle passe - partout);
sygn. l. d.: E. Hartwig; z tyłu pieczątka: EDWARD HARTWIG/ FOTOGRAFIK/ WARSZAWA/ Al. Jerozolimskie Nr. 31 m. 7/ Prawo autorskie zastrzeżone 195.. oraz długopisem: "Sadzenie buraków"
por. Edward Hartwig (1909 - 2003), Katalog Wystawy Monograficznej, Muzeum Narodowe w Warszawie, lipiec - wrzesień 2004, il. 48, nr kat 45; tu jako: Sadzenie kartofli; Gromadna współpraca, 26 x 33,2 cm
brom,
33,4 x 36,5 cm;
sygn. p.d.: Hartwig
na odwrocie fotografii stempel artysty (dwukrotnie) oraz data (?) 1996
brom,
37,3 x 28,5 cm,
sygn. p.d.: E Hartwig
na odwrocie: stempel autorski oraz napis: Edward Hartwig / EHAFIAP / Warszawa / Al. Jerozolimskie 31 - 10 / Polska Pologne - Poland / "Stary portret"
fotografia czarno - biała, papier, unikat
42 x 52 cm
sygn. p.d. EHartwig / tył Andrzej Wajda wybitny reżyser teatralny, filmowy i telewizyjny / stempel ZAIKS AUTOR EDWARD HARTWIG 2
48 x 35,3 cm
sygn. tył Dublerzy / Warszawa / 1975 / stempel ZAIKS AUTOR EDWARD HARTWIG
42 x 52 cm
sygn. l.d. EHartwig / tył Kalina Jędrusik Kocie oczy Edward Hartwig Kocie oczy Kaliny Jędrusik fotos teatralny Śniadanie u Tifanego/ stempel ZAIKS AUTOR EDWARD HARTWIG
34,5 x 27 cm
sygn. tył EH / Kwapiszewska solistka tancerka plastyczka/ w garderobie teatru Syrena w Warszawie / stempel ZAIKS AUTOR EDWARD HARTWIG 2
fotografia czarno-biała, papier
33,5 x 28,5 cm
fotografia czarno-biała, papier 29,5 x 23,5 cm
sygn. dół: Hartwig
Krajobraz z wierzbami. Polska, 1987
fotografia cz-b, unikatowa
28 x 26,7 cm
fotografia cz-b, unikatowa
33 x 43 cm