SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
gwasz, akwarela na tekturze,
18 x 26 cm,
sygnowany l.d. "A. Setkowicz``
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura,
42 x 65 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A. Setkowicz 918`
1. "Święcone - Krakowianka z barankiem wielkanocnym"2. Święcone - Krakowiak z pisankami"
1. Olej, tektura, 27,5 x 17,5 cm.2. Olej, płótno, tektura, 27,5 x 17,5 cm.
1. sygn. p.d.:A. Setkowicz2. sygn. l.d.: A.Setkowicz
Olej, tektura 35 x77 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno
45.5 x 95.5 cm
sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Na krośnie cztery stemple: SKŁAD PAPIERU | R. ALEKSANDROWICZ | KRAKÓW, BASZTOWA 11
Akwarela, papier
15,8 x 31,3 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Olej, płótno
36,5 x 51,5 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno naklejone na sklejkę
39,5 x 50 cm
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej/tektura
16 x 29 cm
sygnowany l. d.: "A Setkowicz"
Olej, płótno dublowane
40,5 x 57 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier;
15 x 31 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz