KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
monotypia kolorowa, olejna, papier, wymiary: 345 x 700 mm,
sygn. i dat. Praca wystawiana: Janina Kraupe, grafiki i monotypie (lata 40-te i 50-te) Kraków 2000 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie,
wymiary: 100 x 73 cm,
sygn. p.d.: J. Kraupe.
Monotypia na papierze 54 x 35 cm
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe 1957"
litografia podmalowana, gwasz, papier, 53 x 37 cm (odbitka płyty);
sygn. i dat. p. d.: J. Kraupe 1958, w l. d.: "Tańczący Siva"
1961 r.
Monotypia na płótnie 51 x 32,5 cm
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe"
olej, płótno, 38,5 x 30 cm; sygn. p. d.: J. Kraupe
Monotypia na płótnie 50 x 24 cm
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe"
MARTWA NATURA z filiżanką i wazonem, 1946
olej na płótnie, 48 x 58 cm sygnowany p.d.: "J. Kraupe", na odwrocie: "Janina Kraupe Martwa natura olej 1946"
1959 r.
Monotypia na papierze 65 x 50 cm
Sygnowana p.d. - "J. Kraupe 59"
1957 r.
Monotypia na papierze 54 x 34,5 cm
Sygnowana p.d. - "J. Kraupe 1957"
1958 r.
Monotypia olejna na papierze 54 x 37 cm
Sygnowana i datowana p.d. - "J. Kraupe 58"
1958 r.
Monotypia olejna na papierze 35 x 52,5 cm