FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)
sygn. dat.p.d.,
linoryt barwny (17/50),
47x34 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 61,3 x 50,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `S. Fijałkowski - Kompozycja 1950/51 A 141`
WSTAWIANY: Galeria Sztuki Współczesnej Ego w Poznaniu
Estymacja: 40 000 - 70 000 zł
Olej, płyta pilśniowa,
17 x 49,5 cm
Sygn. p.d. Fijałkowski 16.II.1960
Olej, płótno;
70 x 100 cm
Sygn. na krośnie: S.FIJAŁKOWSKI - TALMUD POLSKI II, 1988
sitodruk/papier, 70,3 x 100 cm
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu:
`31 VII 76 / 19 I 95 e.a. S.Fijałkowski`
Estymacja: 2 600 - 3 600
akwarela, ołówek, papier,
38 x 28 cm;
sygn. i opisany u dołu: Nieborów, 9 VIII 2001-2 S. Fijałkowski 58/2001 (ołówkiem)
linoryt, papier,
33 x 28 cm;
sygn. u dołu: Anima nakł. e.a. S. Fijałkowski 85
sygn. p. d.
linoryt
16.7x14 cm
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
116x89 cm
grafika komputerowa
30 x 21 cm
grafika komputerowa
30 x 21 cm
XVIII Studia talmudyczne 1988/89
Olej, płótno; 75,5 x 66 cm
Sygn. na odwrocie na krośnie: S.FIJAŁKOWSKI XVII STUDIA TALMUDYCZNE 1988/89
litografia, papier,
32 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S.Fijałkowski; dat. l. d.: 6 VII 90; śr. d.: 14/50
Dla Henryka Mikołaja Góreckiego, 1980 r.
akwaforta/papier, 24,5 x 18 cm
sygnowany i datowany u dołu ołówkiem: `akwaforta dla Henryka Mikołaja Góreckiego | 15/30 S. Fijałkowski 80`
Estymacja: 600 - 1 000 zł
olej/płótno,
100 x 73 cm,
sygnowany na odwrociu
Estymacja: 50 000 - 65 000 zł
Linoryt;
wym.: 450 x 345 mm,
sygn. i dat. p.d.: S. Fijałkowski 81, e/a.
Linoryt;
wym.: 400 x 300 mm,
sygn. i dat. p.d.: S. Fijałkowski 79.
sitodruk/papier,
20,5 x 14,2 cm,
sygnowany i opisany u dołu: Anioł II S. Fijałkowski,
z kolekcji Galerii Boss, Warszawa
wydruk kolorowy/papier,
e/a, 14,5 x 10,6 cm,
sygnowany i opisany u dołu: e.a. S. Fijałkowski,
Gest Galeria Sławomira Bossa, 1996
35/50, sitodruk/papier,
14 x 11 cm,
sygnowany, datowany i opisany na dole: 35/50 S. Fijałkowski 96,