KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sgrafitto, płótno, wym.: 61 x 75 cm,
sygn. l.d.: J.Kraupe
Monotypia na papierze 79 x 50 cm
Sygnowany śr.d. - "J. Kraupe 1959"
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe 1959"
linoryt,
70 x 50cm
technika własna na papierze, 39 x 32,5 cm w świetle p-p,
u dołu na passe-partout naklejka (wystawowa ?)
z napisem: "Janina Kraupe-Świderska/(Kompozycja fale)."
technika własna na papierze, 52,5 x 34,5 cm,
sygnowana na płycie p.d. "J. Kraupe 59"
oraz napis pod płytą l.d. "Gorgona"
monotypia na płótnie, 34,7 x 49,9 cm w świetle p-p,
sygnowana l.d. "J. Kraupe"
monotypia na płótnie,
49,8 x 34,9 cm w świetle p-p, sygnowana l.d. "J. Kraupe"
Monotypia na papierze 52,5 x 34,5 cm
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe 59"
monotypia na jedwabiu,
47 x 32 cm w świetle p -p,
sygnowana l. d. "J. Kraupe"
akwarela na papierze,
wymiary: 24 x 16 cm,
sygn. oł. p.d.: Kraupe.
Na odwrocie opis autorski pracy.
olej na płótnie, 61 x 75 cm,
sygn. l.d.: J. Kraupe
Na odwrocie opis autorski obrazu.
Olej na płótnie,
wymiary: 68 x 52 cm,
sygn. l.d.: J. Kraupe
akwarela na papierze, 29,5 x 21,5 cm w świetle p -p,
sygnowana u dołu ołówkiem "Burza na morzu" i po prawej "Kraupe"
Olej na płótnie 77 x 55 cm
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe"
1960 r.
Monotypia na jedwabiu 54 x 34,5 cm
Sygnowana p.d. - "J. Kraupe 1960"