DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
tusz, papier,
20,5 x 29,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płyta pilśniowa,
60 x 44 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "WIOSENNE RADOŚCI" 1970 ROK | OLEJ | 60 CM X 44 CM`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl. płótno,
65 x 54 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski "NASYCENIE" 1977
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno,
80 x 60 cm;
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 84
na odwrocie napisy autorskie: Jan Dobkowski / "FETYSZE NATURY" 1984 / 80cmx60cm / olej
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, karton;
50 x 70 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d. Jan Dobkowski 1993 r.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Olej, płótno;
46,5 x 55,5 cm
Na odwrocie nieczytelna dedykacja artysty
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Olej, płótno;
24,5 x 33,5 cm
Na odwrocie dedykacja artysty: DLA MAR.. | SPA? NAD | JEZIOREM | 7.07.1989
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek, karton,
73 x 51 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski / "GENESIS CLXII" 1988 / rysunek ołówkiem / 72,5 cm x 50,5 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek/papier,
51 x 73 cm
sygnowany i datowany p. d.: "Rodzący Wenus" Dobkowski 28.2.72.'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek/papier,
50 x 71 cm
sygnowany i datowany p. d.: '"Tancerka" Jan Dobkowski 12.1.72.'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek, karton,
73 x 51 cm;
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, papier
50 x 70 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
serigrafia barwna, papier,
10 x 10 cm
każda z prac sygn.oł. pod ryc.l.: H.C.55/150, p.: Jan Dobkowski`84
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Australijski sen XIV, 2006-2007 r.
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygn. i dat. p.d.: `Jan Dobkowski 2006 - 2007 ROK`
na odwrociu napis: "AUSTRALIJSKI SEN XIV" 2006 - 2007 R. / ACRYL / 80 CM x 60 CM"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno,
120.5 x 160.5
sygn. na odwrocie p.g.: Jan Dobkowski | "DUCHY W RAJU" 1993 | AKRYL | 120 cm x 160 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno,
120 x 160
sygnowany p.d.: Jan Dobkowski 1990
na odwr. na płótnie napis autorki: Jan Dobkowski | "GEA SŁONECZNA" 1990 | 120 cm x 160 cm | AKRYL
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu: Uniwersum II, 1992 r.
akwarela, 48 x 63 cm, sygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Ołówek/papier; wym.: 50 x 71,9 cm, sygn., dat i tyt. p.d.: Dobkowski 14.2.72.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akwarela, papier, 32,5 x 48 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel na papierze
50x70 cm