KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej, tektura, 33,5 × 47,5 cm
sygnowany p. śr.: a. karpiński
Estymacja: 18 000 - 21 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta; 48 x 68,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Karpiński
pastel, ołówek/papier, 42 x 36 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: `A. Karpiński 1925`
ODWROCIE: na odwrociu: pieczątka `A. Karpiński | Kraków ul. Floriańska 9`; napis: `Kraków 1926.II. | I WZB - LWOW 1926 | 37. TPSP`
WYSTAWIANY: TPSP we Lwowie, 1926 r.
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
olej, tektura, 38 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: a. Karpiński
Na odwrocie napis autorski niebieską kredką: VI. WZB. 1921. X. Kraków T.P.S.P; Piwonie / mal. / a. Karpiński / Kraków oraz 2 nalepki: a Karpiński/ Piwonie różowe, druga z informacjami z galerii[?] przy Placu Mariackim z tytułem Piwonie (częściowo uszkodzona);
olej, tektura, 34,5 x 49,5 cm;
sygn. z lewej pośrodku: a karpiński 43.
sygn. z prawej: akarpiński / 1943r
Olej, tektura; 71 x 101 cm
Sygnowany p.d.: A. Karpiński | 1945
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Karpiński
olej, tektura, 21 x 16 cm,
sygn. śr.d.: A. Karpiński
olej, tektura, 35 x 50 cm,
sygn. p.d.: A. Karpiński
olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygn. p. śr. a.karpiński
Estymacja: 18 000 - 23 000 zł
Olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygn. l.d. a.karpiński
Estymacja: 18 000 - 20 000 zł
Pastel, karton; 53 x 40 w świetle passe-partout
Sygn. p.g. A.Karpiński/ 1920
Estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Olej, tektura, 35 x 50 cm
Sygn. l.d. a.karpiński
Estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Olej, tektura; 49 x 68 cm
Sygn. p.śr. a.karpiński
Estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Akty kobiece - zestaw trzech prac
ołówek, papier; sygn. ołówkiem p. d.: ak;
Akt siedzący - 22,2 x 14,9 cm;
Akt stojący (ze studium dłoni) - 24 x 18,8 cm;
Akt potrójny - 27 x 21,4 cm;
Olej, tektura; 68 x 53 cm
Sygnowany p.g.: A. Karpiński 1919-V.; na odwrocie: Maki N. 3- | Lipiec 1919
Na odwrocie na ramie nalepka Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego, Kraków ul. Szczepańska 9 z opisem pracy.
Portret Pani Pieńkowskiej, 1908
Olej, płótno; 105 x 87 cm
sygn. l.d. Alfons Karpiński/ 1908 w Paryżu
Estymacja: 60.000 - 70.000 zł