FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Gwasz, tusz, papier
wym.: 29,5 x 21 cm
niesygn
cena wywoławcza: Wykup abonament
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Akwarela, tusz, papier
wym.: 28,5 x 19,5 cm
niesygn
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier,
45 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: F
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, akwarela, papier,
44,5 x 32 cm;
sygn. l. d.: F; na odwrocie napisy autorskie
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
film radziecki; reż. A. Batalow;
plakat barwny;
wymiary: 820 x 580 mm;
sygn.: Flisak; wyd. CWF Warszawa 1969, nakład 11 500 egz.
Lit.: K. Dydo, Polski plakat filmowy, Kraków 2000, poz. 558
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
film francuski; reż. G. Lautner;
plakat barwny;
wymiary: 805 x 570 mm;
sygn.: Flisak; wyd. CWF Warszawa 1973, nakład 11 500 egz.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
film amerykański; reż. H. Hawks;
wyst. J. Wayne, R. Mitchum;
plakat barwny;
wymiary: 830 x 585 mm;
sygn.: Flisak; druk: Rzeszów 1973, nakład 12 500 egz.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Pali się moja panno (Hori, ma panenko);
film czeski; reż. M. Forman;
plakat barwny;
wymiary: 820 x 575 mm;
sygn.: Flisak; wyd. CWF Warszawa 1968, nakład 11 500 egz.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Dwoje na drodze (Two for the road)
film amerykański; reż. S. Doney; wyst. A. Hepburn, A. Finney;
plakat barwny;
wymiary: 830 x 580 mm;
sygn.: Flisak; wyd. CWF Warszawa 1969, nakład 4 200 egz.