HARTWIG Edward (1909 Moskwa - 2003 Warszawa)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 26,5 x 33,5cm; sygn. p.g.: EHartwig,
dat. na odwrocie; na odwrocie dwie pieczęcie ZAIKS-u; fotografia autorska, nakład nieokreślony
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia czarno-biała, brom, papier, 30,5 x 26 cm; sygn. flamastrem l.d.: EH, sygn. flamastrem, dat. i opisana na odwrocie; na odwrocie pieczęć ZAIKS-u; odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, papier, 38 x 43,5 cm; sygn. p.d.: EHartwig,
opisana na odwrocie, na odwrocie pieczęć ZAIKS-u; odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, papier, 23,5 x 29,5 cm; sygn. d.ś. ołówkiem: Ehartwig; odbitka autorska, nakład nieokreślony
Fotografia jest portretem Tamary Pasłowskiej, aktorki lubelskiej.
fotografia czarno-biała, papier błyszczący, 55 x 46,7 cm; sygn. p.d.: E.Hartwig (flamastrem) oraz na odwrocie pieczęć autorska ZAIKS-u; odbitka autorska
Utarte Drogi, lata 60-te XX w.?
fotografia czarno-biała, brom, papier, 58 x 46 cm (arkusz); opisana autorsko ołówkiem na odwrocie: Utarte drogi / Edward Hartwig ZPAF; odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, grafizacja, papier, 17,5 x 12,5 cm; na odwrocie pieczęć autorska i pieczęć Towarzystwa Fotograficznego w Gdańsku; odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, papier, 19,5 x 15,5 cm (odbitka); 17,5 x 14 cm (w świetle passe-partout); na odwrocie pieczęć autorska oraz 2 pieczęcie Towarzystwa Fotograficznego; odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-białą, brom, papier, solaryzacja, 16 x 16,5 cm;
na odwrocie pieczęć autorska oraz PTF-u
Krajobraz z wozem, lata 60-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, solaryzacja, 15 x 20,3 cm;
na odwrocie pieczęć autorska oraz PZF-u
fotografia barwna, papier matowy, 26,3 x 39,5 cm; sygn. p.d.: E.Hartwig oraz na odwrocie pieczątka autorska ZAIKS-u, poniżej dat. i sygn.: 1996 r / EH; odbitka autorska
fotografia czarno-biała, brom, papier,
10 x 14,5 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie pieczęć autorska oraz napis: Sadzenie buraków;
odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, papier, 35 x 40 cm;
sygn. p.d.: Ehartwig; na odwrocie pieczęci ZAIKS-u; sygn. czerwonym tuszem p.ś.: Ehartwig oraz opis długopisem l.d.: Krajobraz Szopenowski / Zielone łąki-Podlasie / 1956;
fotografia czarno-biała, brom, papier, 27 x 35,5 cm;
sygn. p.d.: EHartwig; na odwrocie pieczęć ZAIKS-u;
Portret Zenona Kononowicza, 1949
fotografia czarno-biała, brom, solaryzacja, papier,
12,5 x 8,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d. ołówkiem: Ehartwig; na odwrocie oprawy naklejka z opisem: Edward Hartwig, 1949 r. / Portret art. malarza / Zenona Kononowicza
fotografia czarno-biała, brom, papier, solaryzacja, grafizacja, 15,5 x 12,5 cm;
sygn. p.d.: Ehartwig; niewielkie zagięcie w lewym górnym rogu; na odwrocie pieczęć autorska, ZAIKS-u i SPAF-u;
fotografia czarno-biała, brom, solaryzacja, papier, 20 x 14,7 cm;
sygn. l.d.: EHartwig, na odwrocie pieczęć autorska, pieczęć ZAIKS-u, nalepka V Biennale Fotografii Krajów Bałtyckich;
fotografia czarno-biała, brom, papier, 37 x 27 cm;
sygn. l.d.: E. Hartwig;
na odwrocie odbitki pieczęć autorska ZAIKS-u oraz dat.: 1998
fotografia czarno-biała, brom, papier, 38 x 44,5 cm;
sygn. l.d.: E. Hartwig;
na odwrocie odbitki pieczęć autorska ZAIKS-u oraz napisy: Wierzby nadwiślańskie z albumu "Wierzby" E.H. / 1986 / Polska