TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
serigrafia/papier, 39,5 x 30 cm
opisany l.d.: `Krzywe koła` oraz sygnowany i datowany p.d.: `JTarasin 77`
Z teki grafik Jan Tarsin 1977-1978, edycja 35/40
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia/papier, 37,5 x 28,5 cm
sygnowany p.d.: `J. Tarasin 77`
serigrafia/papier, 14,1 x 17 cm
sygnowany p. d.: `75/100 JTarasin`
serigrafia, papier; 70 x 100 cm (wymiar arkusza),
50 x 70 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. ołówkiem na dole: Szkoła przedmiotów, 77/77, JTarasin 08
nr egzemplarza - odbitki: 77/77
serigrafia, papier; 39,8 x 59,3 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: JTarasin 1976
na odwrocie napis autorski ołówkiem: Jan Tarasin / Gry i zabawy 1976
serigrafia, papier, 14 × 17 cm
sygn. i numerowana ołówkiem w p. d.: 83/100 Jtarasin
serigrafia, papier, 25,7 × 16 cm
sygn. i numerowana ołówkiem l. d.: 96/100 Jtarasin
serigrafia, papier;
38 x 27 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d. ołówkiem: Jan Tarasin 75
na odwrocie napis autorski ołówkiem: Jan Tarasin / "Kręgi" 1975
serigrafia, papier;
72,5 x 51,5 cm (wymiar kompozycji),
100 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. ołówkiem u dołu pod kompozycją: Dwie strefy 52/69 JTarasin 08
ołówek, papier;
29 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin / 19 XII 2003 / Warszawa
zaciek w lewym górnym rogu
akwarela, gwasz/karton, 34,5 x 54 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: `Jan Tarasin | 92`
opisany na odwrociu: `Jan Tarasin 92 | Magazyn II`
serigrafia/papier, 39 x 27 cm
sygnowany i datowany p.d.: `JTarasin 90`
sygnowany i datowany p.d.: `JTarasin 78`, w l.d.: `Autoportret`
Z teki grafik "Jan Tarsin 1977-1978", edycja 35/40
Kompozycja z serii Magazyny, 1979
Serigrafia; wym.: 400 x 300 mm; sygn. długopisem. p.d.: J. Tarasin 79.
Kompozycja z serii Magazyny, 1978
Serigrafia; wym.: 400 x 300 mm; sygn. długopisem. p.d.: J. Tarasin 78.
Kompozycja z serii Magazyny, 1977
Serigrafia; wym.: 400 x 300 mm; sygn. długopisem. p.d.: J. Tarasin 77.
Serigrafia, papier; wym.: 190 x 198 mm; sygn. p.d.: Jan Tarasin. Grafika, w kartonowej okładce z wydrukowaną obszerną informacją o artyście, pochodzi z teki "Konfrontacje", Galeria Sztuki Współczesnej "Zapiecek", Warszawa 1975.
sygnowana i datowana p.d.: `JTarasin 78`, w l.d. tytuł: `przedmioty`
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł