ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, wym.: 37 x 25 cm
sygn. p.d.: E Erb
Olej, tektura; 25 x 35 cm
Sygnowany granatowym olejem o.d.: EErb
olej, tektura, 14 x 24 cm (w świetle oprawy), sygn. l.d.: Eerb.
Olej, płótno naklejone na sklejkę; 50 x 42 cm
Sygn. p. d.: E Erb 924
Na odwrocie dedykacja napisana długopisem: Wrocław 22. X. 82 | Kochanej córeczce | Urszuli Borudzkiej na dzień | 22-gich imienin, od rodziców i | cioci Jadzi | (dwa nieczytelne podpisy)
akwarela, 23 x 33,4 cm (w świetle passe-partout), sygnowany p.d.: "EErb"
olej, tektura, 33,5 x 47 cm; sygn. l.d.: E. Erb
Olej, tektura, 51,5 x 36,7 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: E Erb
Olej, tektura, 34,1 x 24,8 cm
Sygnowany niebieskim olejem l.d.: EErb
Olej, tektura, 25,2 x 35 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: E Erb
Olej, tektura naklejona na sklejkę, 64 x 49 cm
Sygnowany zielonym olejem l.d.: E Erb
Na odwrocie odręczny napis: Studjum cygana, oraz nalepka: "Günth (...) Wagner | (...) Hannover (...)"
Gwasz, tektura, 34,7 x 49,5 cm
Sygnowany granatowym gwaszem l.d.: E Erb
sygnowany p.d.
olej tektura
25x35
Olej na tekturze 24,5 x 36,5 cm
Sygnowany p.d. - "E. Erb"
Olej, płótno, 52,3 x 66,8 cm
Sygnowany granatowym olejem p.d.: E Erb 926
Olej, tektura, 35 x 49 cm
Sygnowany p.d.: E. Erb
Olej, tektura, 36,5 x 52 cm
Sygnowany p.d.: E. Erb
Na odwrocie naklejka z napisem: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie / Nr ew. 1374 Rok 193.../ Autor Erb Er.../
Tytuł dzieła ......... drzew...../ Rodzaj olej
olej, tektura,
45 x 62 cm;
sygn. p.d.: Erb