FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
cena wywoławcza: Wykup abonament
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
świata filmu, muzyki i kultury, tusz, korektor na papierze, 29,5 x 21 cm
ŁUCZAK Stanisław (1912-1980) TANIEC, 1956, tusz, papier, 59,5 x 42,5 cm, sygnowany p. d. "St Łuczak/1956".
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Jerzy WALDORFF, sygnowany po środku po lewej "JF" i p. d. "Waldorff"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Bułat OKUDŻAWA, sygnowany u dołu "JF" i p. d. ołówkiem "Bułat Okudżawa"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Wojciech MŁYNARSKI, sygnowany p. d. "JF"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Sylwetki portretowe ludzi świata
filmu, muzyki i kultury, tusz, korektor na papierze, 29,5 x 21 cm
Jehudi MENUHIN, sygnowany l. d. "JF" i p. d. ołówkiem "Jehudi Menuhin"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Jerzy JANICKI, sygnowany "JF" i p. d. ołówkiem "Jerzy Janicki"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Ewa DEMARCZYK, niesygn. p. d. ołówkiem "Ewa Demarczyk"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Krzysztof DAUKSZEWICZ, sygnowany "JF" i ołówkiem p. d. "Krzysztof Daukszewicz"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Ojciec Innocenty M. BOCHEŃSKI, sygnowany "JF" i na odwrocie ołówkiem "Ojciec Innocenty M. Bocheński"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
ALLEN Woody, sygnowany tuszem monogramem imiennym "JF" i ołówkiem p. d. "Woody Alen"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
PORTRET STEFANA WIECHECKIEGO-WIECHA tusz, piórko, sygnowany l. d. "FLISAK"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, akwarela, papier
25,5 x 22,7 cm;
sygn. l. d.: F
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, gwasz, papier 39 x 30 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, różne wymiary ok. 30 x 21 cm;
wszystkie prace sygn.: F
trzy prace opisane ołówkiem
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Technika mieszana, papier
wym.: 39 x 29,5 cm
sygn. p.d.: monogram F.
Lit.: Jerzy Flisak. 50-lecie twórczości, Warszawa 2000.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Świątynia Dumania (współczesny obyczaj miłości)
Technika mieszana, papier
wym.: 41 x 28,5 cm
sygn. p.d.: monogram F.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)