ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ołówek, papier, 28,5 x 21 cm;
sygn. z prawej.: G... /10. III. 87 r.;
praca na karcie konkursowej Teatru Powszechnego z 1979 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
kompozycja metali, podstawa z kamienia, wys. całk.: 31,5 cm;
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
kompozycja metali, podstawa z kamienia, wys. całk.: 22 cm;
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
kompozycja metali, podstawa z kamienia, wys. całk.: 18 cm;
brak części: lufy karabinu
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drzeworyt, papier,
11,9 x 11,5 cm (odcisk klocka);
sygn. p.d.: Otober (?) 26
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drewno lipowe?, wys. 32 cm
(pionowe spękania klocka drewnianego)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela, papier, 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy)
napis ołówkiem na passe-partout: Zb. K. Tchorek
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
kredka, papier, 30,8 x 21,3 cm;
sygn. p.d.: KM (lub KU).
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela, papier,
37 x 27,5 cm (w świetle oprawy)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Zdjęcie z krzyża
akwaforta, papier,
30,3 x 22,8 cm (odcisk płyty)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
W stajni
akwaforta, papier,
15,7 x 22 cm (odcisk płyty),
26,6 x 38 cm (wymiar arkusza)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Dziki koń
akwaforta, miękki werniks, papier,
17,3 x 15,3 cm (odcisk płyty)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drewno lipowe?,
wys. 32 cm (pionowe spękania klocka drewnianego)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
brak części: lufy karabinu
ARTYSTA nieokreślony, XX w.