HARTWIG Edward (1909 Moskwa - 2003 Warszawa)
fotografia czarno-biała, brom, papier,
27,5 x 38 cm;
sygn. p. d.: EHartwig
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia czarno-biała, brom, papier, 29,9 x 24 cm;
na odwrociu pieczątka autorska; odbitka autorska,
stan zachowania: niewielkie naddarcie papieru w l. d. rogu),
nakład: nieokreślony
na odwrociu pieczątka autorska;
odbitka autorska, nakład: nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, solaryzacja (?)/papier, ingerencja w negatyw,
30 x 33 cm
sygn. l.d.: `E. Hartwig`, na odwrocie pieczęć autorska: `EDWARD HARTWIG / artysta fotografik / Warszawa` oraz pieczęć ZAIKS: `PRAWO AUTORSKIE CHRONIONE PRZEZ / ZAIKS / (...) / AUTOR: EDWARD HARTWIG`
fotografia czarno-biała, brom, solaryzacja (?)/papier
28,3 x 30 cm
sygn. p.d.: `E. Hartwig`
na odwrocie opisana: `z cyklu "Wierzby"` oraz pieczęć ZAIKS: `PRAWO AUTORSKIE CHRONIONE PRZEZ / ZAIKS / (...) / AUTOR EDWARD HARTWIG / (...)`
fotografia czarno-biała, brom/papier,
20 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
na odwrocie: stempel autorski i nalepka wystawowa z Kalkuty.
fotografia czarno-biała/papier,
28 x 39 cm
sygn. l.d.: `E Hartwig`
na odwrocie dat. i opis: `Słoneczne igraszki / Polska / 1988 r `; na odwrocie pieczęć ZAIKS: `PRAWO AUTORSKIE CHRONIONE PRZEZ / ZAIKS / (...) / AUTOR EDWARD HARTWIG / (...)`
Zestaw 10 fotografii portretowych
- portrety dziecka, ok. 1950
10 fotografii czarno-białych, brom, papier, na tekturce,
wym. 17 x 12 cm
(5 sztuk), 12 x 17 cm (4 sztuki), 12 x 13,5 cm (1 sztuka); 8 sztuk sygn. na tekturce l.d. (ołówkiem): Ehartwig, na odwrocie pieczątka autorska; odbitka autorska (zakładowa), nakład: nieokreślony
39 x 28 cm;
sygn. p. d.: EHardwig
27,5 x 38 cm;
sygn. p. d.: EHartwig
36,8 x 27 cm;
sygn. p. d.: Ehartwig (ołówkiem)
fotografia czarno-biała, brom, solaryzacja?, papier,
15,5 x 12,5 cm;
sygn. p.d.: EHartwig, na odwrocie 2 pieczątki autorskie oraz pieczątka ZPAFu;
odbitka autorska,
niewielkie zagięcie lewego górnego rogu,
nakład: nieokreślony
26 x 24,4 cm;
sygn. (ołówkiem) l.d.: EHartwig, na odwrocie pieczęć ZAIKSu oraz napis długopisem (autorski?): drzewo;
odbitka autorska,
nakład: nieokreślony
11,4 x 15,5 cm (arkusz), 10,5 x 15 cm (odbitka); sygn. (ołówkiem) l.d.: EHartwig, na odwrocie pieczęć autorska;
odbitka autorska,
nakład: nieokreślony
6 fotografii czarno-białych, brom, papier,
wszystkie ok. 11,5 x 18 cm,
stemplowane na odwrocie pieczątką autorską;
odbitki autorskie,
nakład: nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, 27,5 x 35 cm; sygn. p.d.: EHartwig
dat. długopisem na odwrocie: 1986 r.; na odwrocie dwie pieczęci ZAIKS-u;
odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, 27 x 39 cm; sygn. p. d.: EHartwig
na odwrocie napis autorski: Podhale zimą / EHartwig oraz dwa stemple artysty (słabo czytelne)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 27,5 x 35 cm; sygn. p.d.: EHartwig;
dat. długopisem na odwrocie; na odwrocie dwie pieczęci ZAIKS-u; odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, papier, 27,5 x 37 cm; sygn. l.d.: EHartwig;
opisana, sygn. i dat. na odwrocie, na odwrocie pieczęć ZAIKS-u; odbitka autorska, nakład nieokreślony