PĄGOWSKA Teresa (1929 Warszawa - 2007 Warszawa)
akwarela, gwasz, papier,
43 x 28.5 cm
na odwrocie p.d. w plecach wycięte okienko odsłaniające sygnaturę: Teresa Pągowska 60 | [pieczątka:] KONSERWATOR WOJEWÓDZKI GDAŃSKI, [ręcznie:] 41 [w kółku], śr.g. nalepka z danymi o pracy w języku angielskim
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 151 x 131 cm sygnowany l.d.: "TP. 88",
na odwrocie informacje o obrazie
olej, płótno
38x38cm
olej, płótno,
139.7 x 129.7 cm
sygnowany l.d.: TP [monogram wiązany] 95; na odwr. blejtramu l. g.: FORT BOYARD II TERESA PĄGOWSKA / 1995 140 x 130 cm, p. g.: FN
akryl na płótnie, 151 x 131 cm
sygnowany l.d.: "TP. 88"
Myjąca włosy - Z cyklu Figury magiczne 1980
olej, płótno,
150 x 130 cm;
sygn. l. d. - TP
mieszana,
140 x 160 cm
sygnowany p.d.: TP. (monogram wiązany) 88, na odwr. l.g.: TERESA PĄGOWSKA 1988 / WIZERUNKI-EFFIGIES / 140 x 160 cm
serigrafia, 96x68 cm