GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał (1861 Warszawa - 1926 Berlin)
olej na płótnie,
76,5 x 121,5 cm
sygnowany p.d.: "M.G. Wywiórski"
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż zimowy z zagrodą i wilkami
olej na płótnie,
80,5 x 140 cm
sygnowany l.d.: "Michał Gorstkin Wywiórski"
olej na płótnie dublowanym, 53 x 69 cm
na odwrocie na ramie nalepka "Sztuka/ własność Witold Fremke/ Poznań"