DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 134 x 89 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JAN DOBKOWSKI | tyt.-"ZARODEK"-1970`
- Dom Aukcyjny Rempex
- kolekcja prywatna
Estymacja: 25 000 - 30 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 147 x 197 cm
sygnowany i datowany p.d.: `JAN DOBKOWSKI 2000`
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "AUSTRALIJSKI SEN II" 2000 ROK | ACRYL | 147 cm x 197 cm`
Estymacja: 35 000 - 45 000 zł
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl, płótno; 160,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jan Dobkowski 85
na odwrocie napis autorski: Jan Dobkowski/
"DŹWIGNIA" 1985/olej + akryl/160 cm x 120 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akwarela/papier, 15 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno;
81 x 100 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: Jan Dobkowski/ "KARNAWAŁ W RIO XXXI" 2003 ROK / AKRYL / 81 cm x 100 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl, płótno;
160,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jan Dobkowski 85
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Olej, akryl, płótno; 120 x 160 cm
Sygnowany p.d.: Jan Dobkowski; na odwrocie: Jan Dobkowski | KOLEKCJONER 1985 | olej + akryl | 120 cm x 160 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Sygnowany l.d.; "TREN LII"; p.d.: Jan Dobkowski 85; na odwrocie: Jan Dobkowski | "TREN LII" 1985 | olej + akryl | 120 cm x 160 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, papier;
80 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat.: Jan Dobkowski 1993 ROK
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 150 x 200 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JAN DOBKOWSKI | "GRZECH" 1970`
na odwrociu naklejka wystawowa CBWA Warszawa ("Zachęta")
- 1970, II Festiwal Sztuk Plastycznych, Warszawa
Estymacja: 27 000 - 36 000 zł
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 110 x 114 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "Rozmowy duchów" 1974 r. | 114 cm x 114 cm acryl`
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Dobkowski 2008 ROK`
opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "NOKTURN CVI" 2008 ROK | ACRYL | 100 cm x 120 cm`
Estymacja: 9 000 - 10 000 zł
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, rysunek, 50x70 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek, papier;
31,5 x 24,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Dobkowski 29.4.76
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek, papier;
30 x 22 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski/ 28.4.76.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Serigrafia barwna, papier, 10 x 10 cm każda
Sygnowane ołówkiem pod ryc.: l.: H. C. 44/150, p.: Jan Dobkowski`84
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, papier, 60 70 cm,
sygn. l.d. Jan Dobkowski 93
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)