ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Bli¼nięta - z cyklu: Znaki Zodiaku
sitodruk?, 14,7 x 11 cm (odbitka);
opisana u dołu: Znaki Zodiaku "Bli¼nięta" ...(podpis nieczytelny) 90
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
postać nagiej kobiety leżącej na plecach w pozie embrionalnej;
brąz, podstawa z jasnobrązowego, żyłkowanego marmuru; wys. całk. 21 cm, figury 13cm;
sygn. z boku, poniżej głowy: W
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
brąz, drewno czernione, marmur brązowy, żyłkowany; wys. 21 cm;
Polska?, 1 ćw. XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
wg Arnold BÖCKLIN, (1827-1901)
węgiel, papier, 30,5 x 57,5 cm ( w świetle oprawy);
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
pastel, papier, 64 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawej: nieczytelnie
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drewno lipowe?, wys. 32 cm (pionowe spękania klocka drewnianego)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Portret nieznanego kanonika, ok. 1830
olej, płótno dublowane, 95 x 76 cm;
przed konserwacją;
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, tektura, 16 x 20,5 cm;
sygn. l.d.: Rousseau (?)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
mosiądz patynowany, 160 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sucha igła, papier,
22 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d..: E G (na płycie)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drewno lipowe?, wys. 32 cm
(pionowe spękania klocka drewnianego)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela, papier, 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy)
napis ołówkiem na passe-partout: Zb. K. Tchorek
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Pejzaż górski z białym domkiem
olej, sklejka, 80,5 x 110 cm;
sygn. l.d.: nieczytelnie (końcówką pędzla w masie)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Portret Ignacego Jana Paderewskiego
ołówek, papier, 32,8 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
napis l.d.: John
wg Edwarda Burne-Jones`a
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
grafika kolorowa, 29 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d. ołówkiem; odbitka 32/62