MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 35,5 x 48 cm
sygnowany l. d.: `Rafał Malczewski`
Estymacja: 8 000 - 12 000
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 54,5 x 38 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p. d.: `Rafał Malczewski`
Estymacja: 12 000 - 18 000
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 52 x 36,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 12 000 - 18 000
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 51,5 x 70,5 cm
Estymacja: 18 000 - 30 000
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 37,5 x 56 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 9 000 - 15 000
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, tusz/papier, 48 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 9 000 - 15 000
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 32 x 46 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: Rafał Malczewski
Estymacja: 8 000 - 15 000
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 35 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski 2 paź. 1937.
Publ.: Jacek i Rafał Malczewscy. Katalog wystawy podróżnej; z cyklu: "Spotkania ze sztuką", Łaziska Dolne 2005, poz. 60 - tu pt. Pejzaż zimowy, il. barwna.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Obraz dwustronny - Jesień/ Wędrowcy w górach
akwarela/papier, 38 x 55 cm
sygnowany na awersie l. d.: `Rafał Malczewski`
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 38,5 x 56,5 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
34 x 51 cm
ESTYMACJA 6 000 - 9 000
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Odpoczynek w słońcu[Wizerunek własny artysty?]
akwarela, papier, 37,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.
d.: Rafał Malczewski (długopisem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Pejzaż z doliną rzeki, lata 40. XX wieku
Akwarela, karton;
wym.: 37,2 x 30,5 cm;
sygn. l.d: Rafał Malczewski.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
48 x 35 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
35,5 x 54,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Zimowy pejzaż górski z chatami
akwarela/papier,
33 x 47 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, ołówek/papier,
30,7 x 48,5 cm (w świetle passe - partout)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
34 x 49 cm
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
PEJZAŻ Z PREVII (WENEZUELA), 1944 R.
akwarela/papier,
34 x 49 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Rafał Malczewski Previa - lipiec 1944`